Xüsusi Rabitə və İnformasiya Təhlükəsizliyi Dövlət Xidmətinin şəxsi heyəti Şəhidlər xiyabanını ziyarət edib
20 Yanvar faciəsinin növbəti ildönümü ilə əlaqədar Xüsusi Rabitə və İnformasiya Təhlükəsizliyi Dövlət Xidmətinin rəisi general-leytenant İlqar Musayev və şəxsi heyət Şəhidlər xiyabanını ziyarət etmişlər. Azərbaycanın müstəqilliyi və ərazi bütövlüyü uğrunda canlarından keçmiş Vətən övladlarının müqəddəs xatirəsi dərin ehtiramla yad edilmiş, məzarlarına qərənfillər düzülmüşdür. Xidmət adından “Əbədi məşəl” abidəsinin önünə əklil qoyulmuşdur.
Daha sonra Xidmətin inzibati binasında əməkdaşlar üçün 20 Yanvar faciəsinə həsr olunmuş film nümayiş etdirilmişdir.

Employees of the State Service of Special Communication and Information Security State Service visited the Alley of Martyrs
In connection with the next anniversary of the Bloody January tragedy, the head of State Service of Special Communication and Information Security of the Republic of Azerbaijan, Lieutenant General Ilgar Musayev and employees of the Service visited the Alley of Martyrs. The dear memory of the heroic compatriots of the Motherland, who sacrificed their lives in the struggle for the independence and territorial integrity of Azerbaijan, was commemorated and flowers were put in front of their graves. On behalf of the service, a wreath laid at the "Eternal Flame" memorial.
Later, a film dedicated to the tragedy of January 20 was shown for employees in the administrative building of the Service.