Xüsusi Rabitə və İnformasiya Təhlükəsizliyi Dövlət Xidməti Anım Günü ilə bağlı tədbir keçirmişdir
Vətən müharibəsinin başlandığı gün - 27 sentyabr Azərbaycan Respublikasının Prezidenti Ali Baş Komandan cənab İlham Əliyevin 2020-ci il 2 dekabr tarixli Sərəncamına əsasən Anım Günü kimi qeyd edilir.
Bu münasibətlə Azərbaycan Respublikasının Xüsusi Rabitə və İnformasiya Təhlükəsizliyi Dövlət Xidmətinin şəxsi heyəti “Hərbi Qənimətlər Parkı”nı ziyarət etmişdir.
Tədbir çərçivəsində şəhidlərimizin xatirəsi bir dəqiqəlik sükutla yad edilmiş, abidə və ekspozisiya önünə gül dəstələri qoyulmuşdur. “Hərbi Qənimətlər Parkı”nda təqdim olunan ekspozisiyalar Vətən müharibəsində Azərbaycan Ordusunun qəhrəmanlığı və şəhidlərimizin fədakarlığının bariz nəticəsidir.
Azərbaycan Respublikasının Xüsusi Rabitə və İnformasiya Təhlükəsizliyi Dövlət Xidməti bütün şəhidlərimizə ehitaramını bir daha ifadə etmişlər.

The Special Communication and Information Security State Service held an event in connection with the Memorial Day
The day the Patriotic War began—27 September—is observed as Memorial Day in accordance with the decree of the President of the Republic of Azerbaijan, Supreme Commander-in-Chief Ilham Aliyev, dated 2 December 2020.
On this occasion, the personnel of the Special Communication and Information Security State Service of the Republic of Azerbaijan visited the “Military Trophy Park.”
Within the framework of the event, the memory of the martyrs was honored with a one-minute silence, and bouquets of flowers were laid at the monument and exhibitions. The displays at the “Military Trophy Park” vividly reflect the heroism of the Azerbaijani Army and the sacrifices of our martyrs during the Patriotic War.
The Special Communication and Information Security State Service of the Republic of Azerbaijan once again expressed its respect and tribute to all our martyrs.