Xüsusi Rabitə və İnformasiya Təhlükəsizliyi Dövlət Xidmətinin əməkdaşları Şəhidlər xiyabanını ziyarət etmişdir
Azərbaycan Respublikasının Xüsusi Rabitə və İnformasiya Təhlükəsizliyi Dövlət Xidmətinin rəisi general – leytenant İlqar Musayev və Xidmətin digər əməkdaşları tərəfindən Qanlı Yanvar faciəsinin 33-cü ildönümü ilə əlaqədər Şəhidlər xiyabanı ziyarət edilmişdir.
Azərbaycanın müstəqilliyi və ərazi bütövlüyü uğrunda mübarizədə canlarını qurban vermiş qəhrəman Vətən övladlarının əziz xatirəsi yad edilmiş, məzarları önünə gül dəstələri düzülmüşdür.

Employees of the State Service of Special Communication and Information Security visited the Alley of Martyrs
In connection with the 33rd anniversary of the Bloody January tragedy, the head of the Special Communication and Information Security State Service of the Republic of Azerbaijan, Lieutenant General Ilgar Musayev and other employees of the Service visited the Alley of Martyrs.
The dear memory of the heroic compatriots of the Motherland, who sacrificed their lives in the struggle for the independence and territorial integrity of Azerbaijan, was commemorated and flowers were put in front of their graves.