Azərbaycan Respublikası Xüsusi Rabitə və İnformasiya Təhlükəsizliyi Dövlət Xidmətinin hərbi qulluqçularının “Hərbi xidmətlərə görə” medalı ilə təltif edilməsi haqqında Azərbaycan Respublikası Prezidentinin Sərəncamı
Azərbaycan Respublikası Konstitusiyasının 109-cu maddəsinin 23-cü bəndini rəhbər tutaraq qərara alıram:
Xidməti vəzifələrini yerinə yetirərkən fərqləndiklərinə görə Azərbaycan Respublikası Xüsusi Rabitə və İnformasiya Təhlükəsizliyi Dövlət Xidmətinin aşağıdakı hərbi qulluqçuları “Hərbi xidmətlərə görə” medalı ilə təltif edilsinlər:

Decree of the President of the Republic of Azerbaijan on awarding the “For Military Service” medal to the military personnel of the Special Communication and Information Security State Service of the Republic of Azerbaijan
Pursuant to Article 109, Clause 23 of the Constitution of the Republic of Azerbaijan, I hereby decree that the following military personnel of the Special Communication and Information Security State Service of the Republic of Azerbaijan be awarded the “For Military Service” medal for distinguished service while performing their official duties: